Skirk Caritui 1,2 proc. nuo GPM

Praėję metai kaip niekada mus sutelkė geriems darbams! Dėkojame, kad buvome kartu.
Kviečiame 2023-aisiais vėl prisidėti prie Lietuvos Caritas misijos skiriant 1,2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio!
Skirk 1,2 % GPM paramą jau dabar
   Elektroninio deklaravimo sistema – EDS (vmi.lt)
Primename, kad skirti 1,2 proc. galima tik per EDS sistemą
📍Pildydami formą įveskite pavadinimą Lietuvos Caritas
📍Paramos gavėjo kodas 192066334
📍Skiltyje Mokesčio dalies dydis (procentais) įrašykite 1,2
Trumpai ir aiškiai, kaip skirti Lietuvos Caritui 1,2 % paramą
   Trumpai ir aiškiai: kaip skirti 1,2 proc. paramą Lietuvos Caritui (caritas.lt)
Pernai Jūsų skirta GPM 1,2 proc. parama Caritui siekė 50 tūkst. eurų. Visų organizacijos rėmėjų dėka pagalbos sulaukė ne tik per 40 tūkst. mūsų šalies žmonių, bet ir apie 35 tūkst. karo pabėgėlių iš Ukrainos, kurių dauguma – mamos su vaikais.
Jums padedant atliepėme labiausiai vargstančių žmonių prašymus padėti vaistais, maisto produktais, slaugant ligonius ar buityje, išklausant sunkumų patiriančius, vienišus žmones, teikiant pastogę namų neturinčioms besilaukiančioms moterims, stiprinant vienišus tėvus, sunkiai gyvenančių, gausių šeimų vaikus. Stokojantiems padėjome susimokėti komunalinius mokesčius, vyresniems – pildyti prašymus šildymo kompensacijoms gauti ir tai tik dalis Carito Lietuvoje darbų.
Organizuodami kasdienę pagalbą visoje šalyje nepamiršome ir karo alinamos Ukrainos žmonių. Per Carito tinklą karo pabėgėliams padedame 33 Lietuvos savivaldybėse. Vien per praėjusius metus 4 kartus organizavome paramos rinkimą daiktais, maisto produktais ir lėšomis Ukrainoje likusiems žmonėms ir jau šiemet –  5-ąją Caritas paramos Ukrainai rinkimo daiktais, maisto produktais ir lėšomis akciją.
Nuoširdus AČIŪ Jums, kad dalijatės tuo, ką turite! 
Caritui skirti 1,2 proc. nuo sumokėto GPM neužtrunka, žmogui nieko nekainuoja, o mums yra aukso vertės! Kuo daugiau paramos – tuo daugiau galimybių padėti, o sudėtingoje situacijoje atsidūrusiam ar nelaimės užkluptam žmogui – vilties atsitiesti.
Caritas Lietuvoje jungia 270 darbuotojų  ir beveik 4000 savanorių. Per 34 veiklos metus išplėtojome vaikų dienos centrų ir pagalbos šeimai tinklą, atsiliepiame į sergančių, vienišų, vyresnio amžiaus žmonių poreikius, stokojančius aprūpiname maistu, drabužiais, kitais daiktais, padedame patiriantiems benamystę, smurtą, priklausomybes. Caritas jaunimas mažina technologinę vyresnių žmonių atskirtį, o migrantams, pabėgėliams, nuteistiesiems, darbo neturintiems asmenims padedama integruotis į visuomenę.
Caritas – pasaulinė katalikiška organizacija, teikianti įvairią humanitarinę pagalbą jos reikalingiems žmonėms, nepaisant amžiaus, tautybės, tikėjimo, lyties ar kitų skirtumų.
Savo 1,2 proc. nuo sumokėto GPM už 2022-uosius galite skirti Lietuvos Caritas organizacijai iki gegužės 2 dienos.
Skirk Caritui 1,2 proc. nuo GPM (caritas.lt)