Veisiejų ,,Carito” savanorės savo rėmėjams dovanojo Gerumo angelus

Veisiejų šv. Jurgio parapijos ,,Carito” savanorės prieš šv. Kalėdas nutarė parodyti dėmesį žmonėms, neabejingiems caritiečių  veiklai, suprantantiems senų, ligotų, vienišų senelių nepriteklius ir skausmą, savo dėmesiu ir materialine pagalba padedantiems jiems nugalėti likimo siųstus išbandymus. Veisiejų  ,,Carito“ savanorės per miesto eglutės įžiebimo ceremoniją sveikino susirinkusius veisiejiečius, miesto svečius. Anelė Žalkauskienė perskaitė savo kūrybos eilėraštį, persunktą meile artimui: Jei aš galėčiau, gėlių vainiką iš laukų atnešti/rasos lašeliais padabinti ir perlais jie pavirst galėtų/lyg švyturys jie kelią šviestų/ Jei aš galėčiau jums padalyti po širdies dalelę/ir kad gerumui, džiaugsmui, meilei ji nutiestų kelią. Kalbėjusi Veisiejų šv. Jurgio parapijos ,,Carito”  vadovė Onutė Rėkuvienė sakė, kad Kalėdos – stebuklų metas, kai pildosi svajonės, kai žmonių širdis užpildo gėris, atjauta, noras padėti vargstantiems. Ji dėkojo visiems, prisidėjusiems prie ,,Carito“ veiklos ir aktyviausiems dovanojo Gerumo angelus bei rankų darbo atvirukus su užrašu ,,Gerumas mus vienija“.

Pirmąjį Gerumo angelą karitietės įteikė rajono merui Artūrui Margeliui  už nuolatinę pagalbą vargstantiems, nuolatinį rūpestį neįgaliesiems. Antrąjį angelą padovanojo neįgaliųjų moterų klubo „Kuparėlis“ narėms (vadovė Dalia Leonavičienė), kruopščiais meniniais darbais džiuginančioms kiekvieno širdį rankų darbo atvirukais, kurie parapijiečiams buvo išdalinti Šv. Kalėdų, šv. Velykų, Ligonių sveikatos dienos, Motinos dienos proga, o neseniai – ir Lietuvos Respublikos Seime – vilniečiams. Per metus šios darbščios klubo narės padarė ir padovanojo net 500 atvirukų. Trečiasis Gerumo angelas atiteko Veisiejų šv. Jurgio parapijos klebonui Žydrūnui Burniui už gerumą, begalinį norą padėti parapijos žmonėms. Gerumo angelas nutūpė ir į Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos direktorės Angelės Mizerienės rankas. Direktorė pirmoji parodė didelį dėmesį  bei paramą Veisiejų ,,Carito“ organizacijai. Šiuo angelu savanorės direktorę pagerbė už gerumą ir jautrią širdį. Didelis savanorių rėmėjas yra ir Veisiejų seniūnas Zenonas Sabaliauskas. Jis irgi apdovanotas Gerumo angelu už visokeriopą pagalbą ,,Caritui“, nuostabų norą matyti miestą gražesnį ir turtingesnį. Lazdijų dekanato ir Lazdijų Šv. Onos parapijos „Caritas“ skyriaus vadovei Onutei Juodkienei Gerumo angelas įteiktas už gerumą, taurią širdį, sklidiną gėrio. Elytei Venckuvienei, Rimui Rėkui ir Irutei Vaitkevičienei jie buvo skirti už tai, kad prisidėjo prie ,,Carito” veiklos. ,,Norime padėkoti visiems Veisiejų miesto gyventojams, padėjusiems vargstantiems ir tikimės, kad kitais metais dar daugiau Gerumo angelų pasklis ne tik po Veisiejus, Lazdijus, bet ir po visą Lietuvą. Skubėkime daryti gerus darbus!” – teigė O. Rėkuvienė.

Dalia Nemunytė

angelai-370x270