Užsiėmimų metu buvo pastebėta, kad kiekvieno senjoro informacinių technologijų žinių bagažas labai skiriasi. Vieni puikiai naudojosi kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu ir tik norėjo patobulinti ar papildyti jau turimus sugebėjimus, o kiti mokėsi nuo pat pagrindų (kaip įjungti kompiuterį ir pan.). Vis dėlto, daugiausiai klausimų susilaukdavo socialinių tinklų ir e sveikatos naudojimosi temos. Taip pat išryškėjo ir individualių užsiėmimų poreikis, kai senjoras priima savanorį savo namuose ir nori mokytis su savo turimu įrenginiu. Žinoma, prie šio poreikio prisideda ir judėjimo negalios ar kitos ligos, kurios įtakoja negalėjimą atvykti į grupinius užsiėmimus.
Projektinėse veiklose dalyvavo vyresnio amžiaus asmenys ir 17 – 35 metų savanoriai. Marijampolėje į veiklas įsitraukė 24 senjorai ir 9 savanoriai, Alytuje – 20 senjorų ir 3 savanoriai, Lazdijuose – 12 senjorų ir 4 savanoriai, Šakiuose – 10 senjorų ir 3 savanoriai. Pagal dalyvavusių senjorų skaičių galima spręsti, jog tokio pobūdžio projektas labai reikalingas vyresnio amžiaus žmonėms. Dalyviai ne tik įgavo naujų žinių informacinių technologijų srityje, bet ir turėjo galimybę bendrauti su jaunaisiais savanoriais ir tarpusavyje, taip mažinant atskirtį, vienišumą ir plečiant kontaktų ratą.
Džiaugiamės, kad tokio pobūdžio projektas susilaukė dėmesio ir pritraukė savo tikslinę grupę – vyresnio amžiaus asmenis, kurie bendradarbiavo su jaunimu siekiant bendro tikslo.
Projektas finansuojamas iš Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis